Skip to content

درباره ما

درباره آژانس سلمانی

آژانس تبلیغاتی سلمانی فعال در حوزه تبلیغات، برندینگ و ارائه راهکارهای مؤثر بازاریابی برپایه به روزترین رویکردهای علمی و حرفه ای است. ما با بهره گیری از دانش روز، تجربه سالیان متمادی خدمات خود را ارائه می دهیم . ما با تفکری خلاقانه و هنری، رویکردی دانش بنیان و عملکردی حرفه ای و به پشتوانه سرمایه انسانی متخصص خود برآنیم تا پاسخگوی طیف متنوعی از نیازهای مشتریان خود باشیم . هدف ما بهره گیری روزافزون از فناوری های نوین و تجهیزات پیشرفته با هدف ارائه خدمات تخصصی خلاقانه و با کیفیت، کسب سهم بیشتر از بازار و از حاصل آن خلق ارزش مشترک برای آژانس از طریق توجه و تمرکز بر ارائه خدمات با کیفیت، ممتاز و منحصر به فرد می باشد

ما کی هستیم ؟!

آژانس تبلیغاتی سلمانی فعال در حوزه تبلیغات، برندینگ و ارائه راهکارهای مؤثر بازاریابی برپایه به روزترین رویکردهای علمی و حرفه ای است. ما با بهره گیری از دانش روز، تجربه سالیان متمادی خدمات خود را ارائه می دهیم.

ما چی کار می‌کنیم ؟!

ما با تفکری خلاقانه و هنری، رویکردی دانش بنیان و عملکردی حرفه ای و به پشتوانه سرمایه انسانی متخصص خود برآنیم تا پاسخگوی طیف متنوعی از نیازهای مشتریان خود باشیم.

هدف تیم ما چیه‌ ؟!

هدف ما بهره گیری روزافزون از فناوری های نوین و تجهیزات پیشرفته با هدف ارائه خدمات تخصصی خلاقانه و با کیفیت. کسب سهم بیشتر از بازار و از رهگذر آن خلق ارزش مشترک برای آژانس از طریق توجه و تمرکز بر ارائه خدمات با کیفیت، ممتاز و منحصر به فرد .

مشتریان ما